CURAPROX CS SURGICAL

790.00 L

CURAPROX CS SURGICAL

Furce mega e bute per perdorim pas nderhyrjeve kirurgjikale.

Në gjëndje

Curaprox Cs Surgical
CURAPROX CS SURGICAL

790.00 L

SKU: Z003119 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi