FEROGLOBIN B12*30KAPS

1,200.00 L

Hekur, Zink, Vitamina B

Në gjëndje

Feroglobin B12*30Kaps
FEROGLOBIN B12*30KAPS

1,200.00 L

SKU: Z005295 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi