FROIKA BURN RELEIF GEL 50ML

1,060.00 L

Krem anti-inflamator, shërues. ,Zbut, freskon dhe hidraton lëkurën e irrituar nga djegiet e lehta, skuqjen, djegien nga dielli.

Në gjëndje

Froika Burn Releif Gel 50Ml
FROIKA BURN RELEIF GEL 50ML

1,060.00 L

SKU: Z005053 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi