FROIKA HAND CREAM 50ML

1,300.00 L

Krem dermatologjik për kujdesin e përditshëm të duarve të thata Mbron nga kushtet ekstreme mjedisore (dielli, ajri i thatë ose i ftohtë, lagështia). Ajo hidraton dhe trajton thatësi duke i dhënë duart tuaja prekje të butë.

Në gjëndje

SKU: Z005051 Kategoria: Firma:
FROIKA HAND CREAM 50ML

Në gjëndje