TIMODORE ACTION CR/GEL DEFAT75

590.00 L

Krem-Xhel kundra lodhjes së këmbëve me veprim intensiv për një person dinamik dhe aktiv, i cili do të  kujdeset për veten dhe mirëqenien e trupit të tij.

Në gjëndje

TIMODORE ACTION CR/GEL DEFAT75

590.00 L

SKU: 900353475 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi