LYCIA PURE TALC ROLL ON 50ML 4511

310.00 L

Lycia roll-on me aromë puder garanton  një mbrojtje të thatë nga mëngjesi deri në natë dhe aroma delikate.

Në gjëndje

Lycia Persona Rollon Talco 50Ml 4511
LYCIA PURE TALC ROLL ON 50ML 4511

310.00 L

SKU: 910547948 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi