MEGASTAR COMPLEX 7FL 10ML

1,040.00 L

MEGASTAR COMPLEX 7FL 10ML

Integrator alimentar me ekstrakte vegjetale te pasur me bioflavonoid, katalizator i veprimeve adatogjene. Gjithashtu ai eshte i pasur me vitamina te ndryshme qe sherbejne per rritjen e rezistences dhe ne rastet kur trupi ka konsum energjie te larte.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 906824230 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi