MENTADENT DENTIF MICROGRAN 75M

350.00 L

Pastë dhëmbësh

Në gjëndje

Mentadent Microgranuli 75ml
MENTADENT DENTIF MICROGRAN 75M

350.00 L

SKU: 900776446 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi