MULTICOMPLEX INTEGRATORE SALINO SPORT*20G 10PAKETA

1,190.00 L

MULTICOMPLEX INTEGRATORE SALINO SPORT*20G 10PAKETA

Suplement ushqyes per sportiste, i cili riintegron humbjet hidrosaline si pasoje e djersitjes nga aktiviteti sportiv.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005877 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi