PHYTOCOLOR CASTANO CHIARO 5

1,200.00 L

Bojë për flokët

Në gjëndje

Phytocolor Castano Chiaro 5
PHYTOCOLOR CASTANO CHIARO 5

1,200.00 L

SKU: Z006222 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi