FROIKA CLIMBAZOLE SH*200ML

1,890.00 L

Shampo me veprim Antimikrobial dhe Antimykotik.

CLIMBAZOLE SHAMPO. 

Në gjëndje

Froika Climbazole Sh*200Ml
FROIKA CLIMBAZOLE SH*200ML

1,890.00 L

SKU: Z006612 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi