PHYTOCOLOR DARK GOLDEN BLONDE 6.3

1,467.00 L

Boje per floket

Në gjëndje

PHYTOCOLOR DARK GOLDEN BLONDE 6.3
PHYTOCOLOR DARK GOLDEN BLONDE 6.3

1,467.00 L

SKU: Z011600 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi