PROPOLAID CARAM GOMM EUCALIPTUS*50GR

400.00 L

PROPOLAID CARAM GOMM EUCALIPTUS*50GR

Me permbajtje Propolis dhe vajra esenciale te Eukaliptis dhe Nenexhik.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006904 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi