NO DOL INTEGRAT DIET 60KAPS

1,500.00 L

NO DOL INTEGRAT DIET 60KAPS

Suplement ushqyes me baze Glukozamine, Kondroitine, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mireqenien e shpindes, artikulacioneve dhe tendinave.

Në gjëndje

NO DOL INTEGRAT DIET 60KAPS

1,500.00 L

SKU: 907101024 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi