REDOX GTT 125MG/ML 15 ML

1,280.00 L

REDOX pika (Vitamina C) është e njohur për vetitë antioksidante dhe ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z009277 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi