NOGLIC*30TABL

970.00 L

NOGLIC*30TABL

Suplement ushqyes i cili kontrubuon ne ruajtjen e niveleve normale te glukozes ne gjak.

Në gjëndje

NOGLIC*30TABL

970.00 L

SKU: Z005310 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi