VAGOSTABYL*500MG 40TABL

684.00 L

VAGOSTABYL*500MG 40TABL

Eshte nje integrator natyral me baze ekstrakti nga lule murrizi, bar blete, calcium e magnez. Perdorja e Vagostabyl eshte e nevojshme ne rastet kur eshte prezent stresi, tensioni muscular, iritimi dhe nervozismi. Rekomandohet gjithashtu per gjendje ankthi para udhetimit me avion.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi