MEGASTAR K*PIKA 20ML

1,440.00 L

MEGASTAR K*PIKA 20ML

Produkt natyral per shendetin e femijes

Sherben per profilaksine e episodeve hemorragjike te vonshme nga deficiti i vit K dhe rakitizmit.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006048 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi