MEGASTAR PLUS*PIKA 20ML

800.00 L

MEGASTAR PLUS*PIKA 20ML

Eshte nje ushqyes specifik i retines dhe i trurit si dhe parandalues i rakitizmit.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005475 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi