SAUBER DEOACTIVE SPRAY 72H 150ML

550.00 L

 Deodorant në formë spray ,me formulë ekskluzive me efikasitet të lartë, i projektuar për të garantuar mbrojtje të lartë deri në 72 orë.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z010335 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi