TEA TREE OIL 100% PURO 10ML

680.00 L

TEA TREE OIL 100% PURO 10ML

Tea tree oil eshte nje vaj esencial,i distiluar,i perftuar nga bima australiane Malaleuca alternifolia. 

Në gjëndje

TEA TREE OIL 100% PURO 10ML

680.00 L

SKU: 906777863 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi